Quady i Buggy Zakopane

RIDE SIDE

* NASZE PRZEJAŻDŻKI QUADEM DOSTARCZAJĄ ZAPIERAJĄCYCH DECH W PIERSIACH PRZEŻYĆ, WIĘC JEŚLI JEST TO DLA CIEBIE POWAŻNY PROBLEM LEPIEJ ZREZYGNUJ… ​

… chociaż pewnie będziesz żałować.

Jesteś w Zakopanem i masz ochotę na quady lub buggy?

        Świetnie trafiłeś! 

Możesz skorzystać z wypożyczalni quadów i wybrać się na jazdę z przewodnikiem w dzikim górskim lesie. Przed wyruszeniem  nasz przewodnik przeprowadzi niezbędny instruktaż z jazdy quadem, żebyś mógł śmiało ruszyć w niezwykłą przygodę. Nasze trasy prowadzą w  górskim terenie, gdzie będzie okazja poczuć czym jest offroadowa jazda quadem lub buggy.

NIE MUSISZ WIEDZIEĆ JAK JEŹDZIĆ QUADEM

Około 50 % naszych klientów nigdy wcześniej nie jeździło quadem. Obsługa jest prosta i w dużej mierze sprowadza się do tych samych czynności jakie wykonujesz podczas jazdy samochodem. A dla osób lubiących jazdę z automatyczną skrzynią biegów mamy dobrą wiadomość – mamy takie quady. Nie musisz myśleć o żadnej zmianie biegów. Dodatkowo przed jazdą dostaniesz instruktaż z jazdy quadem oraz opiekę przewodnika na torze, który zadba o Twoje bezpieczeństwo.

JAZDA QUADEM W GÓRSKIM TERENIE

U nas doświadczysz jazdy quadem w terenie po górskich lasach, błotach i potokach, więc jeśli zależy na czymś więcej niż tylko na zwykłej przejażdżce quadem po asfalcie. To nasza oferta jest dla Ciebie. Posiadamy niezawodne, markowe quady Yamaha Kodiak 4×4, którymi z łatwością pokonasz każdą przeszkodę

JAZDA BUGGY 4x4 - łatwiejsza niż myślisz

Chcesz pojeździć w terenie ale czujesz, że quady nie są dla Ciebie? Mamy idealne rozwiązanie. Przejażdżka Buggy 4×4, gdzie razem z towarzyszem doświadczysz wielu wrażeń, emocji i adrenaliny. Jazda buggy jest prostsza niż myślisz – ten pojazd idealnie nadaje się dla amatorów jazdy offroadowej.

ZOBACZ FILM Z JAZDY QUADEM

Czy warto skorzystać z naszych usług?

Opinie naszych klientów

Polecamy ❤️ jesteśmy zachwyceni przewodnikiem, który bardzo indywidualnie podchodzi do człowieka, dodatkowo i co najważniejsze nie podchodzi do klienta czysto materialnie żeby zamknąć się w czasie i tyle,tylko robi wszystko żeby umilić klientowi czas żeby świetnie się bawił. Trasy w terenie, typowy offroad, zero asfaltu, mega ❤️💪…

Anna

Kinga która ogarnia temat przez tel. Jest mega!!!! A trasy petarda!!! Instruktor total sztos. Wszystko wam powie to czego jeszcze na serio nie wiecie💪🏼💪🏼💪🏼…

Tomasz

Miła obsługa, pełen profesionalizm Serdecznie polecam, super instruktor. 🥰❤️…

Adam

Link do naszych opinii w Google

https://goo.gl/maps/UQXD7PEvmmmjtBBa6

Jazda QUADEM

 Nasze trasy to prawdziwa gratka dla amatorów jazdy terenowej i adrenaliny. Przejażdżka po górskich terenach, lasach, błotach i potokach!

Podczas jazdy quadem będziesz miał okazję przejechać przez liczne przeszkody, w tym wody, błota i lasy. Nasze quady 4×4 są świetne do pokonywania górskich terenów.

Doświadczeni przewodnicy znają teren jak własną kieszeń i zawsze dbają o bezpieczeństwo uczestników. Przygotuj się na ekscytującą jazdę i niezapomniane wrażenia!

Jazda BUGGY

 Nasze trasy to prawdziwa gratka dla amatorów jazdy terenowej i adrenaliny. A przejażdżka buggy 4×4  po górskich terenach, lasach, błotach i potokach dostarczy Ci wielu wrażeń.

Podczas jazdy buggy będziesz miał okazję przejechać przez liczne przeszkody, w tym wody, błota i lasy. 

Doświadczeni przewodnicy znają teren jak własną kieszeń i zawsze dbają o bezpieczeństwo uczestników. Przygotuj się na ekscytującą jazdę i niezapomniane wrażenia!

Masz pytania? Zadzwoń
+48 504 712 615

Ride Side sp. z o. o.

info@rideside.pl

+48 504 712 615

Baza quadowa:

Słodyczki, 34-521 Nowe Bystre

(15 min samochodem od Krupówek)